MISTROVSKÁ UTKÁNÍ 2015-2016

U17
FK Meteor Praha – FK Baník Most 1909
1:3 (0:1)

V sobotním dopoledni zajížděli baníkovci na horkou půdu vedoucího celku Meteoru Praha. V prvním poločase se hrál bojovný fotbal s množstvím nakopávaných míčů. V 11. po střele Dominika Longauer a zákroku domácího brankáře dorážel míč do sítě domácích Duong Thanh Tung a otevřel skóre utkání na 0:1 pro hosty z Mostu. Do druhého poločasu vstoupili lépe Mostečtí a dobrou kombinací přehrávali domácí borce. Ve 46. a v 66. po nádherných přihrávkách Jakuba Šedivého zakončoval Luboš šedivý a zvyšoval již na 0:3 pro hosty. Další velké šance již baníkovi nedokázali proměnit a tak si z Prahy odvážejí velmi cenné vítězství 1:3.

Branky Mostu: 11. Duong Thanh Tung, 46. a 66. Šedivý Luboš.

Sestava Mostu: Hodina, Tesař, Rubeš, Klíma (78. Jančík), Longauer, Vaněk (78. Wälzer), Drobný, Šedivý J., Rusó (73. Gabčo), Duong Thanh Tung (65. Pöschl), Šedivý L.

Stanislav Hofmann, trenér: "Dneska kluci ukázali velké baníkovské srdce. Dokázali, hlavně ve druhém poločase soupeře fotbalově přehrát a dotáhnout se tak k předním místům v tabulce. Po tomto vítězství máme do jarních bojů dobrou výchozí pozici."

Trenér: Stanislav Hofmann. Asistent trenéra: Zbyšek Klimpl.

U17
FK Baník Most 1909 – FK Kolín
2:1 (0:0)

V předposledním podzimním kole přivítali Baníkovci na svém hřišti soupeře z Kolína. V prvním poločase se hrál vyrovnaný duel s šancemi na obou stranách. Domácí si vypracovali tři vyložené šance, které bohužel neproměnili a tak se odcházelo do šaten za stavu 0:0. V druhém poločase vyrobil hrubou chybu domácí brankář Cafourek a hosté se ujali laciného vedení 0:1. Vyrovnání přišlo v 78., kdy se hlavou prosadil Jan Gabčo. Nakonec se paní štěstěna přiklonila na stranu domácích, když v poslední minutě našel zpětnou přihrávkou Luboš Šedivý na penaltě Dominika Drobného a ten trefil domácím tři body.

Branky Mostu: 78. Gabčo, 80. Drobný.

Sestava Mostu: Hodina (41. Cafourek),Blaško (28.Tesař), Rubeš, Klíma, Longauer, Drobný, Vaněk ( 64.Wälzer), Duong Thanh (60.Pöschl), Rusó, Šedivý L, Gábor ( 68.Gabčo).

U17
SK Motorlet Praha – FK Baník Most
3:5 (2:4)

Baníkovci zajížděli na horkou půdu Motorletu Praha, který minulé kolo zvítězil u lídra soutěže Meteoru Praha. Od první minuty se hrál fotbal plný soubojů s šancemi na obou stranách hřiště. Ve 4. našel ve vápně Jakub Rusó Luboše Šedivého a hosté šli do vedení 1:0. V 8. po dlouhém míči za obranu srovnali domácí na 1:1. V 11. Dominik Drobný uvolnil Jakuba Šedivého, který z blízka prostřelil domácího brankáře a strhl stav utkání na 1:2 pro hosty z Mostu. V této fázi utkání byli hosté lepším týmem. V 17. zahráli hosté nacvičený rohový kop a po ose Jakub Rusó, Dominik Drobný zakončoval z jednoho doteku Jakub Šedivý. V 31. odskočili hosté na tříbrankový rozdíl po gólu Luboše Šedivého. Do poločasu stačili domácí snížit na 2:4 po standardní situaci. Ve druhém poločase se prosadil hlavou Jakub Rubeš a hosté vedli již 2:5. Po tečované střele domácí snížili v 60. na 3:5, ale hráči Baníku už domácím nic nedovolili a tak si odvážejí zaslouženě tři body.

Branky Mostu: 11. a 17. J.Šedivý, 2. a 31. L.Šedivý, 46. Jakub Rubeš.

Sestava Mostu: Cafourek (41.Hodina), Blaško (67.Tesař), Rubeš, Klíma (78.Jančík), Longauer (49.Duong Thanh,75. Wälzer), Vaněk, Drobný, J.Šedivý, Rusó (57.Pöschl), L.Šedivý, Gábor (67.Gabčo).

U17
FK Baník Most – FK Ústí nad Labem
5:0 (2:0)

V severočeském derby přivítali hráči Baníku Most na umělé trávě ve Velebudicích soupeře z Ústí n/L. Domácí udeřili v 16. po rohovém kopu Jakuba Rusa a dorážce Dominika Drobného. Druhou branku přidali domácí po dlouhém autu Dominika Longauer, který našel v pokutovém území Jakuba Šedivého a ten propálil hostujícího brankáře. V prvním poločase byli lepší domácí hráči a do kabin se odcházelo za stavu 2:0. Do druhé půle vstoupili domácí aktivně a po rohu Dominika Drobného rozvlnil hostující síť Jakub Rubeš a zvyšoval již na 3:0. V 58. se prosadil Luboš Šedivý a jeho trefa znamenala změnu skóre na 4:0. Po krásném centru Petra Tesaře v 77. se trefil Jakub Šedivý a hosté si zaslouženě odvezli pověstného bůra.

Branky Mostu: 16. Drobný, 32. a 77. J.Šedivý, 42. Rubeš, 58. L.Šedivý.

Sestava Mostu: Hodina, Blaško (74.Tesař), Rubeš, Klíma (57.Jančík), Longauer (41.Gabčo), Vaněk (48.Wälzer), Drobný, J.Šedivý, Rusó, L.Šedivý, Gábor (65.Pöschl).

Stanislav Hofmann, trenér: "Dneska jsme byli zdravě aktivní směrem dopředu a odměnou nám bylo pět branek v soupeřově síti. Dnešní vítězství v derby je zcela zasloužené."

U17
FK Admira Praha – FK Baník Most 0:0 (5:3 na PK)

V sobotním dopoledni zajížděli mladší dorostenci k dalšímu utkání ČLMD na Admiru Praha, která hraje svá utkání na malém hřišti ZŠ v Kobylisích. V prvním poločasu byli hosté lepším týmem a jejich velké šance volali po gólech. V 6. běžel sám na brankáře z levé strany Jakub Rusó ale jeho střela šla těsně vedle. Ve 12. a 22. měli velké šance Luboš Šedivý a Duong Thanh Tung ale bohužel pro hosty v nich neuspěli. Poslední šanci v prvním poločase zahodil Dominik Longauer, který svůj sólový únik zakončil do rukou domácího brankáře. Ve druhé půli hrozili hosté pouze ze standardních situací. Dvě velké šance hlavou zahodil Luboš Šedivý a Jakub Rubeš. Po konečném hvizdu rozhodčího přišel na řadu penaltový rozstřel, ve kterém byli úspěšnější domácí hráči a tak nakonec brali dva body do tabulky.

Stanislav Hofmann, trenér: "Na těžkém terénu a malém hřišti jsme si vypracovali několik výborných příležitostí, které jsme bohužel nedokázali proměnit. Hlavně v prvním poločase jsme předvedli několik výborných kombinací na jeden dotek, kterým chybělo gólové zakončení. V penaltové loterii jsme neuspěli a tak si odvážíme pouze jeden bod."

Sestava Mostu: Hodina, Blaško (54.Tesař), Rubeš, Klíma, Vaněk, Drobný, Šedivý J, Duong Thanh, Longauer (49.Gábor (66. Pöschl)), Rusó, Šedivý L.

U17
FK Varnsdorf – FK Baník Most 1909
0:2 (0:1)

V předehrávaném utkání zajížděli mladší dorostenci do Nového Boru, kde se střetli s týmem FK Varnsdorf. Po celý první poločas byli Baníkovci lepším týmem a po několika šancích se ve 28. prosadil Duonng Thanh a otevřel skóre utkání na 0:1. Ve druhé půli se hrálo pouze na jednu branku a to domácí. Tlak hostů korunoval brankou v 50. Šedivý Jakub a zvyšoval na 0:2.

Stanislav Hofmann, trenér: "Dneska jsme soupeře nepustili do žádné šance a sami jsme jich několik zahodili. Zaslouženě si odvážíme tři body.

Branky Mostu: 28. Duong Thanh, 50. Šedivý Jakub

Sestava Mostu: Cafourek (79.Hodina), Blaško (71. Tesař), Rubeš, Klíma, Vaněk, Drobný, Šedivý J, Duong Thanh, Longauer, Gábor, Gabčo (58.Wälzer)

U17
FK Baník Most 1909 – SK Kladno
4:3 (2:1)

Ve čtvrtém kole ČLMD přivítali Baníkovi na svém hřišti soupeře z Kladna. V úvodu utkání byli aktivnější a nebezpečnější hosté, kteří hrozili z rychlých brejků. V 19. se hráči Kladna ujali vedení 0:1 po dlouhém nákopu za obranu domácích a přesném zakončení na přední tyč. Domácí hráči po obdržené brance zvýšili aktivitu a ve 22. se trefil přímo z rohového kopu Dominik Drobný. Domácí byli při chuti, ve 28. po přihrávce Zdenka Gábora se prosadil přesnou střelou Jakub Šedivý a otočil výsledek na 2:1. Do druhého poločasu vstoupila obě mužstva aktivně. Hrál se fotbal nahoru-dolu a bylo otázkou času kdy přijdou další branky. V 50. po kombinaci na pravé straně hřiště uvolnil Dominik Longauer kolmicí Jakuba Šedivého, který zpětnou přihrávkou nabil Dominikovi Drobnému a ten uklidil míč do Kladenské branky. Hosté snížili v 67. krásnou střelou na zadní tyč a snížili stav utkání na 3:2. V 75. vyslal Jakub Šedivý do sóla Zdeňka Gábora, který nezaváhal a domácí odskočili na 4:2. V poslední minutě utkání snížili hosté z přímého kopu a tak si domácí hráči tři body za vítězství 4:3.

Stanislav Hofmann, trenér: "Hráči Kladna se dnes ukázali jako velmi silný soupeř a proto musím kluky pochválit za výborný výkon. Navázali jsme střelecky na výkon z utkání MVM proti Viktorce Žižkov (8:1) a vstřelili čtyři branky což je povzbuzení do dalších zápasů. Potvrdit střeleckou formu můžeme již ve čtvrtek proti Varnsdorfu."

Branky Mostu: 19. a 50. Dominik Drobný, 28. Jakub Šedivý, 75. Zdeněk Gábor

Sestava Mostu: Cafourek, Blaško (69. Tesař), Rubeš, Klíma, Longauer (78. Gabčo), Vaněk, Drobný, Duong Thanh, Šedivý L (62. Rusó), Gábor, Šedivý J.
Trenér: Hofmann Stanislav Asistent: Klimpl Zbyšek

U17
FK Baník Most 1909 - FC Písek
2:1 na penalty

Ve druhém kole ČLSD přivítali na hlavním stadionu hráči Baníku soupeře z Písku.Po celé utkání byli domácí hráči jasně lepším týmem, ale opět pohořeli na proměńování brankových příležitostí. První šance přišla ve druhé minutě utkání, kdy prošel po levé straně hřiště Longauer a jeho velká šance skončila na brankáři hostů. V 11. Po zpětné přihrávce Jakuba Šedivého se trefil k tyči Dominik Drobný a domácí šli do vedení 1:0. Do druhé půle vstoupili hráči Baníku velmi aktivně a vytvořili si sedm šancí, které trestuhodně zahazovali. V 71. přišel faul ve vápně a hosté vyrovnali ze značky pokutového kopu na konečných 1:1.Při penaltovém rozstřelu byli jistější domácí hráči a připsali si tak dva body do tabulky.

Stanislav Hofmann, trenér: "Hrajeme líbivý fotbal, vytváříme si spoustu šancí, které bohužel nedokážeme proměňovat. Soupeř vystřelil za celé utkání jednou na branku a odváží si bod. Za předvedenou hru musím kluky pochválit, ale velkou výtku mám k řešení brankových příležitostí.

Branky Mostu: 11. Drobný

Sestava Mostu: Cafourek, Tesař (41. Wälzer,56. Pöschl), Klíma, Longauer (25.Blaško 67.Rusó), Drobný, Vaněk, Duong, Šedivý L. Gábor (75.Gabčo), Šedivý L. ( 79.Jančík)

****************************************************************************************************************************************************************************************************

U17
FC MAS Táborsko – FK Baník Most 1909
4:1

V sobotním dopoledni se představili mladší dorostenci v Táboře na hřišti místní Viktorie proti celku FC MAS Táborsko. V prvních patnácti minutách si vytvořili Baníkovci čtyři gólové příležitosti, které bohužel neproměnili. Domácí využili hned svoji první šanci ve 20.a po kombinaci na naší levé straně se ujali vedení 1:0. Ve 23. po hrubé chybě v obraně zvyšovali domácí hráči na 2:0. Ve 25. si jeden z hostujících hráčů srazil míč do vlastní branky a na ukazateli svítil stav 3:0 pro domácí. Do druhého poločasu vstoupili Baníkovi aktivně a zatlačili domácí do hluboké defenzivy. V 54. trefil domácího brankáře Z.Gábor a z odrazu se opřel do míče J.Pöschl, který orazítkoval tyč domácí branky. Odraz tyče poslal hráče Táborska do přečíslení a rázem to bylo 4:0. V 57. si naběhl za obranu Z.Gábor a krásným lobem přehodil domácího brankáře a snížil na 4:1. Obrovské šance Jančíka,Blaška a L.Šedivého zůstali opět bez gólového efektu a tak hosté odjížděli bez bodů.

Stanislav Hofmann, trenér: "Prvních patnáct minut jsme hráli aktivně a vytvořili jsme si šance, které jsme trestuhodně zahodili. Zlom v utkání přišel mezi 20. a 25., kdy jsme inkasovali tři branky po našich chybách.Po zbytek poločasu jsem postrádal od některých hráčů touhu utkání otočit. Po střídání do druhého poločasu jsem byl s výkonem spokojený. Kluci hráli dobře na míči, dali branku a vytvářeli si velké šance, které bohužel neproměnili."

Branky Mostu: 57. Gábor

Sestava Mostu: Cafourek (41. Hodina), Wälzer (41. Tesař), Rubeš, Klíma, Vaněk ( 48. Blaško), Longauer ( 41. Zerner), J.Šedivý, Drobný, Rusó ( 29. Pöschl), Gábor ( 67. Jančík), L.Šedivý
Trenér: Hofmann Stanislav

*********************************************      2 0 1 5      ***********************************************

U16
FK Baník Most 1909 – FK Baník Sokolov
0:5 (0:2)

Dnes nastoupili mladší dorostenci proti velmi silnému soupeři ze Sokolova na hlavním hřišti SCM Souš. Sokolovští hráči byli po celou dobu utkání lepším týmem a zaslouženě si odvezli tři body. První dvě branky padli jako přes kopírák po sólových nájezdech hostujících hráčů a ve 20. byl stav 0:2. Obraz hry se nezměnil ani ve druhém poločase a skóre utkání se zastavilo až na hrozivých 0:5.

Stanislav Hofmann, trenér: "Sportovně musím uznat, že soupeř byl dneska nad naše síly. Kluci měli v hlavách asi úspěch U17, která nás poslala do baráže o skupinu "A". Musíme se připravit na další utkání a na tento nepovedený výkon rychle zapomenout.”

Sestava Mostu: Hodina (41. Cafourek), Tesař (50. Jungmann), Rubeš, Klíma, Longauer, Duong, Vaněk (65. Drobný), Rusó, Gábor (32. Pöschl), Šedivý J., Gabčo (41. Šedivý L.)
Trenér: S. Hofmann , asistent: Z. Klimpl

U16
FK Baník Most 1909 – Slavoj Vyšehrad
5:0 (3:0)

V Nedělním poledni přivítali mladší dorostenci soupeře z Vyšehradu Praha. Domácí se prosadili v 6. minutě Gáborem, kterého vyslal kolmicí do zakončení Vaněk. Ve 24. minutě po pěkné kombinaci zakončoval dalekonosnou střelou Šedivý J. a o deset minut pozdějí dorážkou před brankou uzavřel poločasové skóre opět Šedivý J. Do druhé půle vstoupili hráči Baníku opět aktivně a v 58. minutě přidal svoji druhou branku Gábor. Nejhezčí akci si připravili domácí hráči na 67. minutu kdy na jeden dotek přešli celé hřiště a Šedivý J. svým hattrickem uzavřel skóre - 5:0.

Stanislav Hofmann, trenér: „Od první vstřelené branky jsme byli lepším týmem a kluci se fotbalem vyloženě bavili. Šest hráčů základní sestavy nastoupilo dvě hodiny před naším utkáním za U17. O to více si cením dnešního výsledku a hlavně výkonu celého týmu.”

Branky Mostu: 6. a 58. Gábor, 24., 33. a 67. Šedivý J.

Sestava Mostu: Hodina (41. Cafourek), Tesař, Rubeš, Klíma (41. Jungmann), Longauer, Dugong, Vaněk, Rusó, Gábor, Šedivý J, Pöschl (41. Gabčo).
Trenér: S. Hofmann, asistent: Z. Klimpl.

U16
FK Baník Most - SK Kladno
1:0 (0:0)

Ve 22. kole ČLMD přivítali hráči Baníku na jaře velmi dobře hrající tým z Kladna. Od úvodního hvizdu se hrál velmi zajímavý zápas plný nasazení, šancí a osobních soubojů. Bohužel ani jedno z mužstev nedokázalo překonat brankáře na obou stranách a tak se odcházelo do kabin za stavu 0:0. Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí hráči a nátlakovou hrou zatlačili soupeře před vlastní branku. Po rohu v 66. minutě se prosadil ve skrumáži Jakub Rubeš a tvrdou střelou poslal domácí do vedení 1:0. Tímto vítězstvím přeskočili v tabulce domácí hráči svého soupeře z Kladna a posunuli se na třetí místo v tabulce.

Stanislav Hofmann, trenér: „Velkou motivací bylo třetí místo v tabulce a jsem rád, že se to klukům podařilo. Utkání bylo velice vyrovnané a rozhodla ho standardní situace, kterou proměnil dobře hrající Jakub Rubeš. Musím kluky pochválit za aktivní přístup po celé utkání.”

Branky Mostu: 66. Rubeš

Sestava Mostu: Cafourek (41. Hodina), Tesař, Rubeš, Klíma, Longauer, Vaněk, Duong, Rusó, Gabčo (41. Jungmann, 75. Šedivý L.), Gábor, Šedivý J. (41. Pöschl).

U16
FK Varnsdorf - FK Baník Most U16
0:3 (0:1)

Ve 21. kole ČLMD zajížděli naši hráči do Nového Boru, kde se střetli s mladším dorostem FK Varnsdorf. Od začátku utkání byli naší hráči lepším týmem a ve 2´otevřel skóre utkání Jan Gabčo, který proměnil zpětnou přihrávku od Jakuba Šedivého. V 10´se po pravé straně prosadil Hanuš Wälzer a jeho nadýchaný centr poslal vedle domácí branky Duong Thanh Tung. Ve 45´ukázal svoje tvůrčí schopnosti Jan Vaněk a kolmicí vyslal na branku soupeře Dominika Longauer, který křížnou střelou nedal domácímu brankáři šanci. Další branku přidal v 50´po odraženém míči Zdeněk Gábor a uzavřel stav utkání na 0:3. Další velké šance jsme nedokázali využít. Stínem utkání bylo zranění kolena Dominika Drobného.

Stanislav Hofmann, trenér: "Po celé utkání jsme byli lepším týmem a zaslouženě si odvážíme tři body. Dařila se nám kombinace a je jen škoda že kluci neproměnili ještě další šance, které si vytvořili."

Branky Mostu: 2. Gabčo, 45. Longauer, 50. Gábor.

Sestava Mostu: Hodina, Tesař, Rubeš, Klíma, Longauer, Vaněk, Duong (41. Drobný), Rusó (41. Šedivý L), Gabčo (41. Gábor), Šedivý J, Wälzer (41. Pöschl).
Trenér: Stanislav Hofmann, asistent: Zbyšek Klimpl.

U16
FK Ústí nad Labem – FK Baník Most 1909
1:2 (0:1)

Mladší dorostenci zajížděli v 19. kole do Ústí nad Labem, kde je čekalo derby s domácím týmem na UMT. Od začátku utkání byli naši hráči lepším týmem a ve 32. minutě se po akci Jakuba Šedivého prosadil křížnou střelou Daniel Klíma. Po celý druhý poločas si vytvářeli naši hráči šance a paradoxně to byli domácí, kteří vyrovnali v 69. minutě po standardní situaci střelou k tyči. V poslední minutě se po krásné kombinaci a centru Daniela Klímy trefil hlavou do šibenice Jakub Šedivý a zajistil hostům vítězství 1:2.

Stanislav Hofmann, trenér: Dnešní derby jsme zvládli jak výsledkově tak hlavně herně a to je velké pozitivum. Byli jsme herně lepším týmem a je škoda že se nám nepodařilo vstřelit více branek. Musím kluky pochválit za herní projev a že šli za vítězstvím až do poslední minuty.

Branky Mostu: 32. Klíma, 80. Šedivý J.

Sestava Mostu: Hodina (40. Cafourek),Tesař (46. Jungmann), Klíma, Longauer, Drobný, Duong, Rusó (46. Wälzer), Šedivý L., Gábor (28. Gabčo), Šedivý J.

U16
FK Baník Most 1909 – FK Meteor Praha VIII
4:2 (1:0)

V 17. kole přivítali hráči Baníku Most tým FK Meteor Praha VIII. Po celý první poločas se hrál velmi bojovný fotbal s mnoha souboji o každý metr hřiště. Domácí tým šel do vedení ve 14. minutě zásluhou Z. Gábora, který zakončil akci J.Šedivého a otevřel skóre utkání na 1:0. Ve druhém poločase zvýšili domácí hráči na 2:0 po krásné akci D. Longauera, který v 57. minutě posadil míč na hlavu J. Šedivého. Další povedená akce z pravé strany znamenala již třetí gól v hostující síti, když se prosadil D. Klíma po centru T. Duonga. V poslední minutě utkání se krásným lobem předvedl H. Wälzer a pečetil domácí vítězství na 4:2.

Stanislav Hofmann, trenér: „Dnes to bylo utkání s mnoha souboji a naše vítězství se nerodilo lehce. Houževnatý soupeř hrozil po celou dobu zápasu rychlými protiútoky, což nám dělalo velké problémy. My jsme ve druhém poločase zlepšili přechodovou fázi a vytvořili jsme si několik šancí a tři z nich jsme dokázali proměnit. Musím kluky pochválit za bojovnost, která bohužel převládala nad fotbalovostí.”

Branky Mostu: 14. Gabčo, 57. Šedivý J, 72. Klíma, 80. Wälzer

Sestava Mostu: Camfourek (40. Hodina), Jungmann (40. Tesař), Rubeš, Klíma, Longauer, Drobný, Vaněk (40. Pöschl – 49. Duong ), Rusó, Gabčo (40. Wälzer), J.Šedivý, Gábor (40. L. Šedivý)

U16
3:0 (0:0)

K dalšímu ligovému utkání zajížděli mladší dorostenci na horkou půdu lídra tabulky Táborska. V prvním poločase se hrál velmi zajímavý fotbal a první velkou šanci promarnil Luboš Šedivý, který po zpětné přihrávce od Jakuba Rusó trefil tyč domácí branky. Nástup do druhého poločasu vyšel lépe domácím hráčům, kteří šli do vedení ve 42´po velmi sporném pokutovém kopu. Domácí hráči se prosadili dvěma góly v 55´a 56´ a rozhodli o zisku tří bodů. V 73´měl velkou šanci Jan Gabčo, který z pěti metrů neprostřelil domácího brankáře.

Stanislav Hofmann, trenér: "V dnešním utkání jsme narazili na velmi silného soupeře. V prvním poločase jsme měli velkou šanci, kterou jsme bohužel nevyužili. Výsledkově nám utkání nevyšlo, ale kluci po herní stránce nezklamali."

Sestava Mostu: Hodina (40. Cafourek), Jungmann (40. Tesař), Rubeš, Klíma, Longauer, Drobný (60. Gabčo), Vaněk (40. Duong), Rusó (50. Wälzer), Šedivý J, Šedivý L, Gábor
Trenér: S. Hofmann, asistent trenéra: Z. Klimpl

U16
FK Kolín – FK Baník Most 1909
0:3 (0:2)

K prvním mistrovskému utkání zajížděli mladší dorostenci U16 na horkou půdu FK Kolín. Od začátku utkání na přírodní trávě bylo k vidění velice zajímavé utkání se spoustou soubojů a kombinačních akcí. Ve 29. minutě se v pokutovém území prosadil Jakub Šedivý a otevřel skóre utkání. Ve 36. minutě po brejku a krásné přihrávce Jakuba Šedivého se ve skluzu trefil Hanuš Wälzer. Ve druhém poločase po zpětné přihrávce Dominika Jungmanna zakončoval z prvního doteku Josef Pöschl a uzavřel skóre utkání na 0:3 pro Baník.

Stanislav Hofmann, trenér: "Dnes jsme se vyrovnali soupeři v bojovnosti a to byl základ úspěchu. Během utkání jsme byli fotbalovější a dokázali jsme svoje gólové příležitosti využít. Druhý poločas byl z naší strany fotbalově velice pohledný a zaslouženě jsme si odvezli tři body."

Branky Mostu: 29. Šedivý Jakub, 36. Wälzer Hanuš, 61. Pöschl Josef

Setava Mostu: Hodina, Tesař, Rubeš, Klíma, Jungmann, Drobný, Vaněk, Rusó ( 52. Pöschl ), Gabčo (59. Gábor), Šedivý J., Wälzer (45. Šedivý L.)

FK Kladno - FK Baník Most U16   4 : 1( poločas 2 : 0 )

V dnešním  utkání hraném 5.10.2014  jsme nastoupili proti velmi zdatnému mužstvu. Kladenští hráči nám předvedli, jak se přistupuje k zápasu za touhou po vítězství. Po všech fotbalových stránkách jsme zaostávali. Propadali jsme v důrazu osobních soubojů, až to odnesli tři hráči se zraněním. Opět se stalo, že někteří hráči našeho týmu nastoupily do zápasu s laxním přístupem ke hře a tudíž se to odrazilo na výsledku zápasu. Chybí nám hráčská osobnost, která by strhla celé mužstvo k bojovnému výkonu. Přísnější měřítko si zaslouží opětovně hráči – Klíma, Drobný, Rubeš.

Sestava :   Cafourek  – Fous, Klíma, Rubeš, Kájak, - Longauer, Šedivý J., Dugong, Drobný, - Šedivý L.,   Gábor,

Střídali :   Gabčo,  Jungman, Vaněk, Pöschl, Tesař

Branka :  Rubeš

*******************************************************************************************************

MU FK Baník Most - FK Varnsdorf - 1:2

Mistrovské utkání hrané 27.9.2014 bylo po týdením bojovném výkonu, předvedeném v Písku, z kterého se přivezlo vítězství, jsme proti poslednímu týmu z tabulky předvedli ostudný výkon. Tým Varnsdorfu se podcenil, když si někteří hráči mysleli, že bez bojovnosti se zápas vyhraje. Ve 41. munutě se vyrovnalo gólem Tuonga. Vznikla malá naděje na vítězství, ale veškeré gólové šance byli promarněny. Přísnější měřítko v hodnocení si zaslouží Klíma a Rubeš.

MU Meteor Praha - FK Baník Most - 1:0

Mistrovské utkání hrané 6.9.2014 na hřišti Meteoru probíhalo v režiji domácích. Ve 36. minutě domácí se dostali do vedení 1:0, které si po laxním výkonu hráčů Baníku udrželi a zasloužili.

MU FK Admira Praha - FK Baník Most - 0 : 6

Mistrovské utkání hrané 23.8.2014 na hřišti Admira Praha měli mostečtí hráči od první minuty jasnou převahu, kdy v 25 minutě první gól střelil Šedivý J.

Ještě v tomto poločase šel sám na brankaře hráč Longauer, ale neproměnil. Ve druhém poločase v 41 minutě proměnil Longauer na 2:0. V 55 minutě střelil Drobný další gól a v 69 minutě opět tento hráč zvýšil stav na 4:0.

V 71 minutě Vl. Fous po doráážce zvýšil na 5:0 a v 74 minutě po krásné střele dokončil brankové hody Longauer.

******************************************************************************

MU FK Baník Most - FK Kolín  -  2 : 0

První mistrovské utkání U 16 proti FK Kolín, které se odehrálo 20.8.2014 na umělé trávě Baníku Souš, začalo velice aktivně.

Již ve čtvrté minutě po hezké kombinaci  hráč Longauer pěkným centrem kontaktoval na prvé straně spoluhráče Drobného a ten nezaváhal proměnit šanci.

Většinu prvního poločasu jsme hráli do zhuštěné obrany, kde jsme se nemohli prosadit. Avšak ve 24 minutě po individuální akci se prosadil Šedivý Luboš.

Ve druhém poločase byli aktivnější hráči Kolína, kteří měli několik šancí.

Jinak ve druhém poločase jsme nehráli dobře.

Vítejte na stránce fkbanikmost1999.websnadno.eu v sekci MISTROVSKÁ UTKÁNÍ 2014-2015