Založit webové stránky nebo eShop
aktualizováno: 11.02.2016 06:12:20 

Webové stránky FK Baník Most ročník 1999

Program - MISTROVSKÁ UTKÁNÍ JARO 2016

Rozpis zápasů JARO 2015

 

15.kolo Kolín Most 14.03. 12:15 SO UMT
16.kolo Most Admira Praha 21.03. 15:45 SO TCM Souš UMT + UO
17.kolo Táborsko Most 28.03. 13:15 SO Soukeník UMT
18.kolo Most Meteor Praha 03.04. 13:15 TCM Souš UMT
19.kolo Ústí nad Labem Most 11.04. 15:00 SO Klíše
20.kolo Most Písek 19.04. 13:15 NE Litvínov 8-TJ Kopisty
21.kolo Varnsdorf Most 26.04. 12:00 NE Nový Bor
22.kolo Most Kladno 02.05. 16:15 SO Litvínov 8-TJ Kopisty
23.kolo Most Vyšehrad 10.05. 12:15 NE Litvínov 8-TJ Kopisty
24.kolo Benešov Most 16.05. 12:15 SO  
25.kolo Most Sokolov 23.05. 16:15 SO Litvínov 8-TJ Kopisty
26.kolo Chrudim Most 30.05. 15:00 SO UMT
14.kolo Most Motorlet Praha 06.06. 16:15 SO Litvínov 8-TJ Kopisty
                                         Rozpis zápasů podzim  2014                                                                                                                                                                                                                    
2.kolo Most Kolín 16.08.   13:15 SO TCM Souš
3.kolo Admira Praha Most 23.08.   12:15 SO ZŠ Hovorčovická
4.kolo Most Táborsko 30.08.   13:15 SO TCM Souš
5.kolo Meteor Praha Most 07.09.   12:15 NE UMT
6.kolo Most Ústí nad Labem 13.09.   12:30 SO TCM Souš
7.kolo Písek Most 20.09.   15:15 SO UMT
8.kolo Most Varnsdorf 27.09.   12:30 SO TCM Souš
9.kolo Kladno Most 05.10.   12:00 NE UMT
10.kolo Vyšehrad Most 12.10.   15:45 NE UMT
11.kolo Most Benešov 18.10.   12:30 SO TCM Souš UMT
12.kolo Sokolov Most 25.10.   14:30 SO UMT
13.kolo Most Chrudim 01.11.   13:15 SO TCM Souš UMT
1.kolo Motorlet Praha Most 09.11.   12:15 NE SC Radotín UMT
           
           

 

                 

FK Baník Most "U15"      
ROZLOSOVÁNÍ Podzim 2013 - Česká liga st.žáků U-15 sk.B      
(18.8.2013 - 9.11.2013)      
                     
Den Poř.kola Datum Zápas     Sraz Začátek utkání      
NE 2. 18.8.2013 FK Litvínov   FK Baník Most 1909 8:45 10:00 Lomská  
SO 3. 24.8.2013 FK Baník Most 1909   FAŠV Varnsdorf 9:00 10:15      
NE 4. 1.9.2013 1. FC Karlovy Vary   FK Baník Most 1909 7:30 10:00 Drahovice  
SO 5. 7.9.2013 FK Baník Most 1909   FK Meteor Praha VIII 9:00 10:15      
NE 6. 15.9.2013 FK Teplice   FK Baník Most 1909 8:15 10:15 Bystřany  
SO 7. 21.9.2013 FK Baník Most 1909   FC TEMPO Praha 9:00 10:15      
NE 8. 29.9.2013 FK Motorlet Praha   FK Baník Most 1909 7:00 10:00 UMT    
SO 9. 5.10.2013 FK Baník Most 1909   SK Kladno 9:00 10:15      
SO 10. 12.10.2013 FK Ústí nad Labem   FK Baník Most 1909 10:30 13:00 Klíše    
SO 11. 19.10.2013 FK Baník Most 1909   FK Baník Sokolov 9:00 10:15      
SO 12. 26.10.2013 FK Baník Most 1909   FC Chomutov 9:00 10:15      
SO 13. 2.11.2013 FK DUKLA Praha   FK Baník Most 1909 7:15 10:15 Juliska UMT  
SO 1. 9.11.2013 FK Baník Most 1909   FK Slavoj Vyšehrad 9:00 10:15      
                     
 
 

 

 

FK Baník Most "U14"    
ROZLOSOVÁNÍ JARO 2013 - Česká liga st.žáků sk.B    
(16.3.2013 - 8.6.2013)    
                   
Den Poř.kola Datum Zápas Sraz Začátek     
SO 15. 16.3.2013 FK Ústí nad Labem   FK Baník Most           8:00 11:45 Klíše  
SO 16. 23.3.2013 FK Baník Most   FK DUKLA Praha 10:45 12:00  
SO 17. 30.3.2013 FK Baník Most   1. FC Karlovy Vary 10:45 12:00  
SO 18. 6.4.2013 FK JUNIOR Děčín   FK Baník Most 8:00 11:45 Měst.St. UMT  
SO 19. 13.4.2013 FK Baník Most   FAŠV Varnsdorf 10:45 12:00  
SO 20. 20.4.2013 FK Litvínov   FK Baník Most 9:15 12:45 Lomská  
SO 21. 27.4.2013 FK Baník Most   FK Meteor Praha VIII 10:45 12:00  
NE 22. 5.5.2013 FK Teplice   FK Baník Most 8:30 12:00 Bystřany  
SO 23. 11.5.2013 FK Baník Most   FK Admira Praha 10:45 12:00  
ČT 24. 16.5.2013 FK Motorlet Praha   FK Baník Most 7:15 11:45 Čecho Chuchle  
NE 25. 25.5.2013 FK Baník Most   FK Baník Sokolov 10:45 12:00 UMT  
SO 26. 1.6.2013 SK Kladno   FK Baník Most 11:15 15:15 Novo Kladno  
NE 14. 8.6.2013 FK Baník Most   FK Slavoj Vyšehrad 10:45 12:00    
                   
                   

**************************************************************************************************

          M I S T R O V S K Á   U T K Á N Í   P O D Z I M   2012

 

FK Baník Most "U14"

 

 

ROZLOSOVÁNÍ Podzim 2012 - Česká liga st.žáků sk.B

 

 

(18.08.2012 - 11.11.2012)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Den

Poř.kola

Datum

Zápas

Sraz

Začátek 

 

 

SO

2.

18.8.2012

FK Baník Most

 

FK Ústí nad Labem

10:45

12:00

 

 

SO

3.

25.8.2012

FK DUKLA Praha

 

FK Baník Most

7:30

12:15

Ruzyně

SO

4.

1.9.2012

1. FC Karlovy Vary

 

FK Baník Most

7:15

11:45

Drahovice UMT

SO

5.

8.9.2012

FK Baník Most

 

FK JUNIOR Děčín

10:45

12:00

 

 

SO

6.

15.9.2012

FAŠV Varnsdorf

 

FK Baník Most

7:15

12:15

Rumburk

SO

7.

22.9.2012

FK Baník Most

 

FK Litvínov

10:45

12:00

 

 

SO

8.

29.9.2012

FK Meteor Praha VIII

 

FK Baník Most

7:00

11:45

Bedřichovská

SO

9.

6.10.2012

FK Baník Most

 

FK Teplice

10:45

12:00

 

 

SO

10.

13.10.2012

FK Admira Praha

 

FK Baník Most

7:15

12:00

Hovorčovická

SO

11.

20.10.2012

FK Baník Most

 

FK Motorlet Praha

10:45

12:00

 

 

NE

12.

28.10.2012

FK Baník Sokolov

 

FK Baník Most

7:00

11:45

UMT

 

SO

13.

3.11.2012

FK Baník Most

 

SK Kladno

10:45

12:00

 

 

NE

1.

11.11.2012

FK Slavoj Vyšehrad

 

FK Baník Most

7:00

11:45

UMT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

********************************************************

Mistrovská utkání  JARO 2012

16.kolo -     25.3.     10:15     Dulka Praha -  Baník Most

17.kolo -     1.4.       10:00     Baník Most - Junior Děčín

18.kolo -     5.4.      10:15     Slavia Praha - Baník Most

19.kolo -     15.4.    10:00     Kladno - Baník Most

20.kolo -     22.4.    10:00     Baník Most - Viktorka Žižkov

21.kolo -     29.4.    10:00     Karlovy Vary - Baník Most

22.kolo -     5.5.      15:45     Baník Most - Meteor Praha

23.kolo -     8.5.      11:45     Baník Most - Admira Praha

24.kolo -     13.5.    10:15     Teplice -  Baník Most

25.kolo -     30.5.    16:15     Ústí nad Labem - Baník Most

26.kolo -     3.6.      11:45    Baník Most - FAŠV Varnsdorf

14.kolo -     10.6.    10:00    Rakovník - Baník Most

 

Plán zimního období 2011/2012

Kategorie U13

 

 

3. 12. halový turnaj Velebudice VH

 

11. 12. halový turnaj Plzeň

 

17. 12. halový turnaj Chomutov, Březenecká ročník 1998

 

14. 1. přípravné utkání Bohemians 1905 U13, U12 – Praha Šeberov

 

21. 1. přípravné utkání FC Viktoria Plzeň – U13, U12 UMT FSJM

 

28. 1. halový turnaj Motorlet – hala Zličín

 

11. 2. halový turnaj Velebudice

 

15. 2. – 19. 2. soustředění Chvojkovský mlýn

 

19. 2. přípravné utkání FK Baník Sokolov – U13, U12 UMT Sokolov

 

4. 3. přípravné utkání SK Motorlet Praha - U13, U12 UMT FSJM

 

11. 3. přípravné utkání AC Sparta Praha - U13, U12 UMT FSJM

 

18. 3. Mistrovské utkání ČLŽ – FK Baník Sokolov U13, U12 (doma)                                                                                                                                                                         

TOPlist